Aktuality zo sveta prenájmu dodávokSee all

 • prenajom-dodavok-blog-citroen-spacetourer

  Aké sú praktické tipy na údržbu auta počas celého roka?

  Nič, o čo sa kvalitne nestaráme, nám dlho nevydrží. Oblečenie, obuv, elektrospotrebiče, ale aj automobily si vyžadujú starostlivosť. Odvďačia sa nám za ňu bezchybným stavom a dlhou životnosťou. Riaďte sa našimi tipmi na kvalitnú údržbu auta, aby vám mohlo roky slúžiť a navyše vyzerať ako nové.

   

  Kontrola a výmena prevádzkových kvapalín

   

  Dbajte na pravidelnú výmenu olejového a vzduchového filtra, kontrolujte tesnosť oleja a kvapalín, stav bŕzd, prevodovky a spojky, ale aj svetiel. Raz za dva týždne je vhodné skontrolovať hladinu motorového oleja v nádrži, to isté platí aj pre chladiacu kvapalinu či pre ostrekovače čelného skla. V zimnom období dopĺňame nádrž chladiacej kvapaliny 50 % destilovanej vody a 50 % nemrznúcej zmesi. Používajte klimatizáciu aj v zimnom období a pravidelne ju čistite.

   

   

  Čítaj viac
 • prenajom-dodavok-blog4-citroen-jumpy

  Naše dodávky si môžete prenajať aj na cestu do zahraničia

  Potrebujete si vybaviť služobnú cestu, prevziať tovar v zahraničí alebo ho tam doručiť či vycestovať s väčším počtom ľudí na podujatie za hranice Slovenska? S dodávkami od CBCAR môžete prebrázdiť aj zahraničné cesty.

   

  S dodávkou vybavíte všetko

   

  Mnohé firmy vlastnia služobné vozidlá, ale kapacitne často nepostačujú. Do kufra osobného auta sa jednoducho nezmestí všetko. Potrebujete presťahovať nábytok, nárazovo zásobujete firmu väčším množstvom tovaru alebo ho z času na čas potrebujete doručiť na konkrétne miesto? S dodávkou jednoducho prepravíte väčší náklad i viacpočetnú posádku. Nebude preto problém vycestovať na dôležité športové stretnutie so všetkým športovým náčiním a občerstvením ani na tanečnú súťaž alebo zahraničný knižný veľtrh. Kupovať si však dodávku a využívať ju iba párkrát v roku? Platiť za ňu poistenie alebo parkovacie miesto v blízkosti firmy?

   

  Je to neekonomické, obzvlášť v dnešnej dobe, keď sa firmy snažia vyrovnať s vysokými prevádzkovými nákladmi. Riešením sú dodávky na prenájom. Stačí si zvoliť vhodný typ, dohodnúť si termín prenájmu a môžete vyraziť nielen na slovenské cesty, ale aj do zahraničia. Požičovňa dodávok CBCAR vám garantuje bezchybný technický stav vozidla a platné diaľničné známky na slovenské i české cesty. Vďaka GPS navigácii bezpečne dorazíte do cieľa aj v neznámej lokalite.

   

   

  Čítaj viac
 • prenajom-dodavok-blog-citroen-spacetourer

  Prenájom viacmiestnych áut pre športové kluby! Cestujte štýlovo a pohodlne

  Každé športové stretnutie je pre zanietených hráčov významná udalosť. Bez ohľadu na to, o koľko v ňom ide, si tím zaslúži byť na zápas dopravený na úrovni. Najčastejšie sa to deje vlastnou dopravou alebo minibusmi, no obľúbené sú tiež dodávky, v ktorých možno pohodlne prepraviť nielen ľudí, ale aj športové odevy či príslušenstvo.

   

  Dodávka plná energie

   

  Na zápasy akéhokoľvek typu je potrebné predovšetkým to správne nasadenie, či už zo strany hráčov, alebo organizátorov. O hladký priebeh každého stretnutia sa však nestarajú len ľudia, ale tiež vozidlá. Ako na zápas prepraviť všetkých hráčov, obuv, doplnky, alebo tiež pitný režim či čosi pod zub? Je toho množstvo, čo leží na pleciach vedúceho tímu. Vieme aj to, aká je finančná situácia niektorých športových klubov, najmä tých menších.

   

  Nie každý si môže dovoliť vlastné auto, veď sa s tým spája množstvo povinností – udržiavať ho v bezchybnom technickom stave, platiť zaň poistku, pravidelne dopĺňať pohonné hmoty alebo nakupovať diaľničné známky... Nehovoriac napríklad o platbe parkovacieho miesta. Sú to výdavky, ktoré nepotešia obzvlášť v prípade, ak služobné auto nevyužívame pravidelne, no pravidelne zaň platíme.

   

   

  Čítaj viac
 • prenajom-dodavok-blog-ford-transit

  Malí i veľkí podnikatelia z Bratislavy a okolia ušetria. Využite aj vy dlhodobý prenájom dodávok pre vašu firmu

  Pri súčasných stúpajúcich cenách, ktoré neobišli nielen pohonné hmoty, ale ani energie, potraviny či dokonca cenu za prácu, mnohých opustí chuť podnikať. No pokiaľ ste odhodlaní zabojovať, máte chuť preraziť, realizovať sa a neľakáte sa žiadnych prekážok, ste praví adepti na úspech. Vďaka našej pomoci bude vaše podnikanie o niečo výhodnejšie.

   

  Nekupujte, požičiavajte si u nás

   

  Žiadna firma si dnes nemôže dovoliť fungovať bez auta, či už osobného alebo úžitkového. Trendom je nekupovať si nové autá, ale si ich požičiavať. Získame tak nové vozidlá v bezchybnom technickom stave, ktoré môžeme kedykoľvek, ale s ohľadom na zmluvné podmienky, vymeniť za nové. Nemusíme riešiť drobné opravy auta, povinné zákonné kontroly, a keď nás omrzí, jednoducho ho bez starostí nahradíme a nemusíme riešiť jeho ďalší osud (predaj, zošrotovanie a pod.).

   

   

  Čítaj viac
 • prenajom-dodavky-blog2-ford-transit

  Vyskúšajte nové značku dodávok v našej ponuke - Ford Transit

  Dodávky Ford Transit prinášajú ešte pohodlnejšiu, komfortnejšiu a príjemnejšiu jazdu. Svojím výkonom, výkonnejšími a efektívnejšími motormi Vás nikdy nesklamú, pričom na ceste sú vďaka svojmu elegantému dizajnu neprehliadnuteľné.

   

  V našej autopožičovni sme vsadili na najobľúbenejší rozmer dodávky Ford Transit s označením L3H2.

   

  dĺžka ložnej plochy 3450mm
  výška ložnej plochy 1890mm
  základná cena prenájmu 63eur/deň
  6-10dní 53eur/deň
  11-20dní 50eur/deň
  viac ako 20 dní cena dohodou

   

  víkendový prenájom dodávky Ford Transit len 99eur s DPH.

   

  Ceny uvedené v tabuľke sú s DPH.

   

  záloha 300eur
  denný limit najazdených km 450km
  cena za prejazdené km nad limit 0,10 eur
  pristavenie/odovzdanie vozidla mimo pracovných hodín 10 eur

   

  Rezervuj
 • prenajom-dodavok-citroen-jumper

  Situácie, kedy sa oplatí využiť prenájom dodávky

  Dodávky na prenájom sú ideálnou voľbou v situáciách, kedy veľkosť vášho osobného automobilu jednoducho nie je dostačujúca. Ide o cenovo dostupné a hlavne praktické riešenie, či už na krátke alebo dlhšie trasy. Oproti prepravnej službe častokrát aj výhodnejšie, celý priebeh prepravy máte pod kontrolou vy sami. Kedy by ste mali rozmýšľať nad prenájmom dodávky?

   

   

  Kedy by ste mali rozmýšľať nad prenájmom dodávky? Tak Napríklad:

   

  1. Keď vlastníte firmu a riešite transport tovaru
  2. Keď sa sťahujete
  3. Keď cestujete na dovolenku
  4. Keď potrebujete presunúť audio aparatúru či inú techniku
  5. Keď ste študent a presúvate sa na internát
  6. Keď ste si kúpili krásnu motorku a potrebujete ju dostať domov
  7. A kopec ďalších iných príležitostí

   

  Čítaj viac