Rezervujte si prenájom vašej dodávky

online rezervácia

Najjednoduchším spôsobom rezervácie prenájmu dodávky z našej ponuky je vyplnenie rezervačného formulára. Po odoslaní rezervačného formulára Vás budeme kontaktovať a potvrdíme Vám dostupnosť vybraného vozidla vo Vami zvolenom termíne.

telefonická rezervácia

Prenájom dodávky si môžte rezervovať aj telefonicky na tel. čísle: 0908 173 893.

Rezervácia mimo pracovných hodín

Pracovné hodiny sú Pon až Pia, 8:45 - 17.15. Vozidlo si môžte po dohode prevziať, resp. vrátiť aj mimo pracovných hodín. K cene prenájmu dodávky je potrebné si pripočítať poplatok vo výške 10eur.

Rezervácia počas víkendu

Vozidlo si môžte prenajať aj počas vikendu, prípadne počas prac. sviatkov. K cene prenájmu dodávky je potrebné si pripočítať víkendový poplatok 10eur. Žiadne iné obmedzenia u nás neplatia, ako napr. prenájom dodávok na celý víkend a podobne.

Možnosť požičať si aj rudlu a GPS

Okrem dodávky si môžte od nás za doplatok 5eur požičať aj rudlu (malý transportný vozík s nosnosťou 100kg), ako aj GPS (s mapami pre Európu).

Dôležité informácie

Pri rezervácii je potrebné vyplniť všetky časti rezervačného formulára. Na základe týchto údajov je vyplnená "zmluva o prenájme vozidla", ktorú pri prevzatí vozidla podpisujete. Súčasťou zmluvy o prenájme vozidla sú aj všeobecné podmienky prenájmu, Pri prevzatí vozidla je potrebné uhradiť zálohu vo výške 300eur, ako aj dohodnuté nájomné podľa typu a dlžky prenájmu vozidla. Záloha sa vracia v plnej výške - v prípade bezškodového priebehu prenájmu. Ak klient prejazdí na vozidle viac km ako je denný limit, je mu účtovaná sadzba za "km navyše" podľa cenníka. Táto sadzba je vždy odrátaná zo zloženej zálohy.

Doklady potrebné pri prebratí vozidla

Pri preberaní vozidla je potrebné predložiť OP, ako aj VP. Pri prenájme dodávky na firmu, je potrebné predložiť aj výpis z ORSR. V prípade ak vozidlo budú šoférovať viacerí vodiči, je potrebné ich údaje uviesť v rezervačnom formulári, v časti "doplňujúce údaje". Ich OP a VP je tiež potrebné predložiť pri preberaní vozidla. Údaje z predložených dokladov sa musia zhodovať s údajmi uvedenými pri rezervácii.

Dokumenty na stiahnutie

zmluva o prenájme vozidla(PDF)

všeobecné podmienky prenájmu(PDF)

Rezervačný formulár

údaje o rezervácie

Dátum vyzdvihnutia Čas vyzdvihnutia
Dátum odovzdania Čas odovzdania
Kam cestujete
vozidlo
RUDLA (+5eur)

Osobné údaje

meno a priezvisko
adresa trv. pobytu
mobil
email
účel prenájmu
rok narodenia

firemné údaje

firma
sídlo
IČO/DIČ

doplňujúce údaje

odoslať rezerváciu