Naše dodávky si môžete prenajať aj na cestu do zahraničiaSee all

 • prenajom-dodavok-citroen-jumper

  Potrebujete si vybaviť služobnú cestu, prevziať tovar v zahraničí alebo ho tam doručiť či vycestovať s väčším počtom ľudí na podujatie za hranice Slovenska? S dodávkami od CBCAR môžete prebrázdiť aj zahraničné cesty.

   

  S dodávkou vybavíte všetko

   

  Mnohé firmy vlastnia služobné vozidlá, ale kapacitne často nepostačujú. Do kufra osobného auta sa jednoducho nezmestí všetko. Potrebujete presťahovať nábytok, nárazovo zásobujete firmu väčším množstvom tovaru alebo ho z času na čas potrebujete doručiť na konkrétne miesto? S dodávkou jednoducho prepravíte väčší náklad i viacpočetnú posádku. Nebude preto problém vycestovať na dôležité športové stretnutie so všetkým športovým náčiním a občerstvením ani na tanečnú súťaž alebo zahraničný knižný veľtrh. Kupovať si však dodávku a využívať ju iba párkrát v roku? Platiť za ňu poistenie alebo parkovacie miesto v blízkosti firmy?

   

  Je to neekonomické, obzvlášť v dnešnej dobe, keď sa firmy snažia vyrovnať s vysokými prevádzkovými nákladmi. Riešením sú dodávky na prenájom. Stačí si zvoliť vhodný typ, dohodnúť si termín prenájmu a môžete vyraziť nielen na slovenské cesty, ale aj do zahraničia. Požičovňa dodávok CBCAR vám garantuje bezchybný technický stav vozidla a platné diaľničné známky na slovenské i české cesty. Vďaka GPS navigácii bezpečne dorazíte do cieľa aj v neznámej lokalite.

   

  Dohodnite si dodávku v Bratislave

   

  Obchodujete so zahraničnými partnermi? Potrebujete ísť na veľký nákup do zahraničia? Radi si zo zahraničia nosíte starožitný nábytok, značkové oblečenie alebo farmárske produkty? Dodávky na prenájom nájdete aj v Bratislave. Odtiaľ je to k našim zahraničným susedom len na skok, vďaka čomu sa vám nezapočíta priveľa prejdených kilometrov. Overte si v požičovni dodávok, kam až môžete s prenajatou dodávkou zájsť, koľko budete doplácať za kilometre prejdené navyše, prípadne si zistite, či si môžete dodávku ponechať v prípade potreby aj dlhšie, než ste si pôvodne v požičovni dohodli. Niekedy nás zdrží nečaká situácia, ktorej sa treba prispôsobiť.

   

  Dodávku si však nemusíte prenajať len na pracovné účely. Ak plánujete s rodinou alebo priateľmi vyraziť na viac dní do zahraničia, práve dodávka je schopná odniesť nielen väčší počet pasažierov, ale takisto aj ich batožinu. Už nikdy sa nemusíte dohadovať, ktorými autami vycestujete. Členovia partie sa jednoducho zložia a navštívia požičovňu dodávok v Bratislave, ktorá im zabezpečí dostatočne priestranné vozidlo v perfektnom stave. Je to moderný spôsob cestovania, vďaka ktorému veľa ušetríte. Prezrite si náš cenník a presvedčte sa, aký výhodný je prenájom dodávok.

   

  Prezrite si náš cenník a presvedčte sa, aký výhodný je prenájom dodávok.

   

  Rezervovať