Prenájom viacmiestnych áut pre športové kluby! Cestujte štýlovo a pohodlneSee all

 • prenajom-dodavok-citroen-jumper

  Každé športové stretnutie je pre zanietených hráčov významná udalosť. Bez ohľadu na to, o koľko v ňom ide, si tím zaslúži byť na zápas dopravený na úrovni. Najčastejšie sa to deje vlastnou dopravou alebo minibusmi, no obľúbené sú tiež dodávky, v ktorých možno pohodlne prepraviť nielen ľudí, ale aj športové odevy či príslušenstvo.

   

  Dodávka plná energie

   

  Na zápasy akéhokoľvek typu je potrebné predovšetkým to správne nasadenie, či už zo strany hráčov, alebo organizátorov. O hladký priebeh každého stretnutia sa však nestarajú len ľudia, ale tiež vozidlá. Ako na zápas prepraviť všetkých hráčov, obuv, doplnky, alebo tiež pitný režim či čosi pod zub? Je toho množstvo, čo leží na pleciach vedúceho tímu. Vieme aj to, aká je finančná situácia niektorých športových klubov, najmä tých menších. Nie každý si môže dovoliť vlastné auto, veď sa s tým spája množstvo povinností – udržiavať ho v bezchybnom technickom stave, platiť zaň poistku, pravidelne dopĺňať pohonné hmoty alebo nakupovať diaľničné známky... Nehovoriac napríklad o platbe parkovacieho miesta. Sú to výdavky, ktoré nepotešia obzvlášť v prípade, ak služobné auto nevyužívame pravidelne, no pravidelne zaň platíme.

   

  Požičovňa viacmiestneho auta dnes pre mnohé firmy či športové kluby predstavuje akési svetlo na konci tunela. Je to rýchle a pohodlné riešenie pre tých, ktorí chcú ušetriť. Veď taká dodávka sa dá prenajať kedykoľvek počas roka – na pár hodín, celý deň alebo rovno aj týždeň. Pristavia vám ju presne tam, kde ju potrebujete. Čistú, v perfektnom technickom stave, s platnými kontrolami i diaľničnými známkami či GPS. Potrebujete klub dopraviť na športové stretnutie alebo spoločnú dovolenku? Prenajmite si dodávku/y a dopravte všetkých a všetko presne tam, kde to potrebujete mať. Dodávky na prenájom predstavujú moderné riešenie prepravy pre fyzické osoby, firmy aj športové kluby, a to obzvlášť v dobe, keď je zdražovanie už fenomén.

   

  Dostupné pre Bratislavu a okolie

   

  Prepraviť čosi alebo kohosi a nemať na to vo vlastnom aute kapacitu, to zaváňa problémom. Rovnako nie je príjemné tlačiť sa v malom aute so všetkým športovým náčiním, doplnkami, obuvou... Ak chcete vyzerať ako profesionáli a nespraviť si na zápase hanbu už len tým, že vystúpite z prepchatého malého vozidla, prezrite si radšej, aké dodávky ponúkajú požičovne v Bratislave a okolí aktuálne na prenájom. Dodávku, ktorú si prenajmete, vám pristavia v Bratislave i v inom meste, všetko závisí od dopytu. Pred každým zápasom je dôležitá príprava. No tentokrát nemáme na mysli len psychickú a fyzickú prípravu športovcov, ale celého organizačného tímu. Ak športové stretnutie nemá zlyhať hneď v úvode kvôli zle zabezpečenej logistike, radšej si aj vy prezrite ponuku dodávok na prenájom v Bratislave a jednu si čím skôr dohodnite.

   

  Máte záujem o prenájom minibusu? Ozvite sa nám.

   

  Rezervovať