Situácie, kedy sa oplatí využiť prenájom dodávkySee all

 • prenajom-dodavok-citroen-jumper

  Dodávky na prenájom sú ideálnou voľbou v situáciách, kedy veľkosť vášho osobného automobilu jednoducho nie je dostačujúca. Ide o cenovo dostupné a hlavne praktické riešenie, či už na krátke alebo dlhšie trasy. Oproti prepravnej službe častokrát aj výhodnejšie, celý priebeh prepravy máte pod kontrolou vy sami. Kedy by ste mali rozmýšľať nad prenájmom dodávky?

   

   

  Kedy by ste mali rozmýšľať nad prenájmom dodávky? Tak Napríklad:

   

  1. Keď vo firme riešite transport tovaru

   

  Spoločnosti, ako aj živnostníci často potrebujú na prepravu tovaru či firemných vecí väčšie vozidlo. Nie vždy sa im však oplatí investovať peniaze do vlastného vozidla. Dlhodobý prenájom dodávky je oveľa výhodnejší a pohodlnejší ako kúpa vozidla, ktoré takmer okamžite stráca na hodnote. Prenájom vozidla vás odbremení od nákladov na kúpu vozidla. Ďalšou finančnou výhodou je, že nemusíte riešiť STK a EK, investície do opráv či cestnú daň. Naša požičovňa dodávok vyrieši tieto nutné byrokratické povinnosti za vás a vy sa môžete venovať dôležitejším činnostiam.

   

  2. Keď sa sťahujete

   

  Pri sťahovaní do nového domu sa mnohí rozhodnú pre profesionálnu sťahovaciu službu v domnienke, že za svoje peniaze získajú vyššiu hodnotu. Nie je to tak celkom pravda. Ak máte dostatok šikovných a ochotných priateľov, ktorí vám pomôžu s presunom vecí, stačí staviť na prenájom dodávky, vďaka ktorej ušetríte peniaze. Ďalšou výhodou je, že sa nemusíte na nikoho spoliehať a môžete sa presťahovať vlastným tempom bez zbytočného naháňania či zdržiavania.

   

  3. Keď cestujete na dovolenku

   

  Či už sa ponáhľate na letisko, chystáte sa na cestu okolo Európy alebo mierite na lyžiarsku dovolenku, s prenájmom viacmiestneho auta budú vaše presuny oveľa jednoduchšie a pohodlnejšie. Okrem klasických dodávok prenajímame aj 8 miestne autá, v ktorom zažijete skutočné dobrodružstvo.

   

  4. Keď potrebujete presunúť audio aparatúru či inú techniku

   

  Hudobné skupiny, DJ-ovia, video produkcie či fotografi majú veľa vybavenia, na ktoré osobný automobil nestačí. Reproduktory, statívy, stojany, svetlá či fotokútiky a iné ťažké predmety potrebujú veľa miesta, aby sa pri preprave nepoškodili. Prenájom dodávky je výhodným riešením pre hudobníkov, ktorí majú pred sebou jeden koncert, ale aj niekoľkotýždňové turné.

   

  5. Keď ste študent a presúvate sa na internát

   

  Začiatok akademického roka je pre všetkých študentov veľmi rušný a plný stresu. O to viac, ak sa na internát presúvajú z opačného konca Slovenska a na prepravu vecí majú využiť železničnú dopravu. Na jedenkrát často nie sú schopní presunúť všetky potrebné veci, a tak si svoje ich nosia priebežne. V mnohých prípadoch nestačí ani osobný automobil. Mnohým študentom a ich rodičom nenapadne, že existuje možnosť prenájmu dodávky. Umožní vám presunúť všetky veci naraz, čo vám ušetrí nielen čas, ale aj peniaze a veľa stresu. Stojí to za zváženie.

   

  Ako to u nás funguje s prenájmom dodávky?

   

  Naša požičovňa ponúka spoľahlivé dodávky vo výbornom technickom stave, ktoré majú maximálne 2 roky. Ako sme už spomenuli, okrem klasických dodávok Ford Transit, Citroen Jumper, alebo menší Jumpy, ako aj Peugeot Boxer máme k dispozícii aj viacmiestne autá. Samozrejmosťou je, že ku každému vozidlu poskytujeme asistenčné služby, garanciu mobility, slovenskú diaľničnú známku a na vybrané modely aj českú diaľničnú známku.

   

   

  Celú ponuku a podmienky si môžete pozrieť tu a v prípade akýchkoľvek otázok nám môžete zavolať na tel. číslo +421 908 173 893.

   

  Rezervovať