Malí i veľkí podnikatelia z Bratislavy ušetria. Využite aj vy dlhodobý prenájom dodávok pre vašu firmuSee all

 • prenajom-dodavok-citroen-jumper

  Pri súčasných stúpajúcich cenách, ktoré neobišli nielen pohonné hmoty, ale ani energie, potraviny či dokonca cenu za prácu, mnohých opustí chuť podnikať. No pokiaľ ste odhodlaní zabojovať, máte chuť preraziť, realizovať sa a neľakáte sa žiadnych prekážok, ste praví adepti na úspech. Vďaka našej pomoci bude vaše podnikanie o niečo výhodnejšie.

   

  Nekupujte, požičiavajte si u nás

   

  Žiadna firma si dnes nemôže dovoliť fungovať bez auta, hoci len osobného. Trendom je nekupovať si nové autá, ale si ich požičiavať. Získame tak nové vozidlá v bezchybnom technickom stave, ktoré môžeme kedykoľvek, ale s ohľadom na zmluvné podmienky, vymeniť za nové. Nemusíme riešiť drobné opravy auta, povinné zákonné kontroly, a keď nás omrzí, jednoducho ho bez starostí nahradíme a nemusíme riešiť jeho ďalší osud (predaj, zošrotovanie a pod.).

   

  Každé vozidlo sa vplyvom času a používania opotrebuje, čím sa znižuje jeho hodnota a možno aj atraktivita. Premýšľať preto o aute iba ako o svojom dopravnom prostriedku, a nie svojom majetku, je veľmi múdre a výhodné. Podobne môžu konať aj menšie či väčšie firmy. Nielen vtedy, keď im chýbajú finančné prostriedky na kúpu vlastného vozidla. Dodávky na prenájom poslúžia každému, kto potrebuje previezť čosi väčšie alebo vo väčšom množstve, ale iba z času na čas. Kupovať si len preto služobné auto a mať starosti s platením poistky alebo s parkovaním vozidla, je zbytočné.

   

  Dodávky na prenájom pre firmy v Bratislave. Ako to funguje?

   

  Dlhodobý prenájom môže byť pre vašu firmu veľmi výhodný. Cenová ponuka sa vytvára každému podnikateľovi na mieru, vďaka čomu možno hovoriť o prenájme dodávok za špeciálne ceny. Či potrebujete dodávku len na isté časové obdobie, alebo iba párkrát v roku, kľúče od vozidla, ktoré vám požičovňa dodávok vloží do ruky, vám pomôžu splniť stanovené ciele oveľa výhodnejšie, ako keby ste si kvôli pár trasám museli zaobstarať vlastné vozidlo.

   

  CBCAR ponúka na prenájom dodávky v Bratislave, ktoré sú v bezchybnom technickom stave, v cene prenájmu máte zahrnutý počet kilometrov, ktoré za deň môžete prejsť, a čo prejazdíte nad rámec, si platíte podľa dohodnutej sumy za jeden kilometer. Niektoré vozidlá majú aj platnú diaľničnú známku vhodnú na slovenské alebo české cesty. Pri manipulácii s ťažšími druhmi prepravovaných položiek si v požičovni dodávok viete za poplatok zapožičať aj vozík (tzv. rudlu). Chystáte sa do terénu, ktorý vám nie je až taký známy? Blúdiť s dodávkou plnou tovaru nie je nič príjemné, informujte sa o dostupnosti GPS zariadenia, s ktorým sa dostanete do cieľa rýchlo a bezpečne.

   

  Možnosť prenajať si dodávku je práve v Bratislave veľmi vítaná, pretože bojovať s nedostatkom parkovacích miest alebo si platiť parkovné miesto pre vozidlo, ktoré využívame len sporadicky, je neekonomické. Oveľa rozumnejšie je nájsť vhodný typ vozidla a z času na čas si ho podľa potreby prenajať. Ak spozorujete, že sa tak deje naozaj často, môžete s požičovňou dodávok riešiť otázku dlhodobého prenájmu. Či si zvolíte na komunikáciu elektronickú formu, osobný kontakt, alebo telefonický rozhovor, je len na vás. V každom prípade to bude správny krok pre vašu firmu.

   

   

  Celú ponuku a podmienky si môžete pozrieť tu a v prípade akýchkoľvek otázok nám môžete zavolať na tel. číslo +421 908 173 893.

   

  Rezervovať